Tehisintellekti kasutamine noorsootöös

Viimasel ajal kütab kirgi tehisintellekti kasutamine hariduses, eriti koolide õppetöös. Samal ajal kindlasti on see teemaks ka noorte hulgas ja noorsootöös.

Kas ja kuidas kasutada näiteks tekstiloomerobotit noorsootöös töötoa kava ülesehitamiseks? Või hoopis noorteinfotöös vajaliku info leidmiseks? Kas ChatGPT vastuseid saab kontrollida ja usaldada?

Soovitame vaadata Haridus- ja Noorteameti tasuta veebiseminari “Distantsilt targemaks: AI-AI-AI! Mis sa teed?”

Veebiseminaril tutvustati erinevaid võimalusi, kuidas tehisintellektil põhinevaid rakendusi õppetöö ettevalmistamiseks ja läbiviimiseks kasutada. Seminar on järelvaadatav.

Veebisaade “Erinevus rikastab”

Vaata 14. novembril kell 16-18 veebisaadet “Erinevus rikastab”, kus inspireerivad noored jagavad oma kogemusi kultuuridevahelisest õppimisest, kaasatusest ja enesearengust.

Saates käsitleme erinevusi erinevatel tasanditel läbi inspireerivate isiklike lugude ning uurime, kuidas toetada võrdseid võimalusi ja kogukonna sidusust meie ühiskonnas. 

Veebisündmus: N, 14. november kell 16-18
Saatejuht: 
Arija Helmvee
Külalised: Kaspar Wang, Greta Orehhova, Yasmyn ja Sten Talivee

Veebisündmusele on võimalik eelnevalt registreerida. Kõikidele, kes end eelnevalt kirja panevad, nendele saadetakse e-maili peale veebisündmuse vaatamise link. 

“Erinevus rikastab”

Veebisündmus: N, 14. november kell 16-18
Saatejuht: 
Arija Helmvee
Külalised: Kaspar Wang, Greta Orehhova,  Yasmyn ja Sten Talivee

Lisainfo: teeviit.ee/erinevus-rikastab.

Skip to content